Medlem 2024 – Det självklara valet!

2024.01.29 | Förening | Emanuel Ragnar

Bli medlem och påverka föreningens framtid.

Att vara medlem i Trelleborgs FF innebär att du kan påverka föreningens framtid genom att till exempel göra din röst hörd i olika frågor på årsmötet. Att vara medlem innebär också att du som privatperson stöttar hela föreningen, från våra samhällsprojekt och våra yngsta lag till våra representationslag.

Som medlem får du också möjlighet till förtur vid biljettsläpp (vid speciella matcher, till exempel derbyn) och erbjudanden från det lokala näringslivet. Du kommer också bli inbjuden till speciella medlemsträffar under året där du har möjlighet att få ännu större inblick i föreningen via gästerna på scenen.

Vi tycker att medlemskapet är det självklara valet för våra supportrar, gammal som ung!