Kontakt

Vill du komma i kontakt med oss?

Nedan finner du kontaktinformation till föreningens verksamhetsområden och de personer som arbetar hos oss. Saknar du något eller någon? Kontakta oss då genom att fylla i formuläret längst ner på sidan så hör vi av oss till dig!


Föreningsinformation

Trelleborgs FF

Östervångsvägen, Vångavallen
231 55 Trelleborg

E-post: info@tff.m.se
Org.nr: 847000-1390
BG: 692-3783

TFF Academy

Östervångsvägen, Vångavallen
231 55 Trelleborg

E-post:  tffacademy@tff.m.se
Org.nr: 847000-1390
BG: 5926-4374


Kontor

TFF Mattias Kronvall
Mattias Kronvall

Klubbdirektör

mattias.kronvall@tff.m.se


Lotta Fjällström

Marknads- och Kommunikationschef

lotta.fjallstrom@tff.m.se
0707-602862

Magnus Säll

Företagsmarknadsansvarig

magnus.sall@tff.m.se
0735-664471

Trelleborgs FF Emanuel Ragnar

Emanuel Ragnar

Privatmarknadsansvarig

emanuel.ragnar@tff.m.se

TFF Stefan Jönsson

Stefan Jönsson

Hållbarhetsansvarig

stefan.jonsson@tff.m.se


Björn Sandberg

Klubbfotograf

bjorn.sandberg@tff.m.se

Trelleborgs FF Mathias Torstensson

Mathias Torstensson

Säkerhetsansvarig

mathias.torstensson@tff.m.se

Ulf Ekstrand

SLO

ulf.ekstrand@tff.m.se


Sport Herr

Salif Camara Jönsson Trelleborgs FF

Salif Camara Jönsson

Sportchef Herr, P19

salif.camarajonsson@tff.m.se

Lars Olsson

Materialansvarig

lars.olsson@tff.m.se

Kristian Haynes

Utvecklingschef

kristian.haynes@tff.m.se


Sport Dam

Johan Bauer Trelleborgs FF

Johan Bauer

Sportchef Dam

johan.bauer@tff.m.se

Danny Viladsen

Materialansvarig

Akademi, Ungdom & Barn

Martin Biärsjö

Akademichef

martin.biarsjo@tff.m.se

Lars Olsson

Materialansvarig

lars.olsson@tff.m.se

Kristian Haynes

Utvecklingschef

kristian.haynes@tff.m.se

Magnus Björk

Ungdomskoordinator Pojk 9-14 år

magnus.bjork@tff.m.se

Hampus Tärnklev

Ungdomskoordinator Flick 9-14 år

hampus.tarnklev@tff.m.se

Stefan Jönsson Trelleborgs FF

Stefan Jönsson

Ansvarig Boll och Lek 4-8 år

stefan.jonsson@tff.m.se


E-sport

TFF Gustav Larsson
Gustav Larsson

Ansvarig E-sport

gustav.larsson@tff.m.se


Övrigt