Testsida F

TFF årskort 2024

ÅRSKORT 2023

Missa inte en enda match

Säkra din plats till varje hemmamatch med att köpa årskort till Vångavallen. 2023 kommer det vara lönsammare än någonsin med årskort! Det väntar två derbyn med höjda priser på lösbiljetter samtidigt som ditt årskort gäller för matcher även i Elitettan där vårt damlag spelar.

PROJEKT

Nya Vångavallen

Läs om den nya idrottsstaden, den nya arenan, tidsplan och en massa annat som rör projektet.

En riktigt supporter är medlem

Som medlem i Trelleborgs FF stöttar du din förening på mer än ett sätt. Pengarna du betalar för ditt årliga medlemskap bidrar till att utveckla verksamheten och du blir dessutom röstberättigad på vårt årsmöte och kan påverka på så sätt. Ju fler medlemmar föreningen har, ju större kraft att räkna med i staden och kommunen blir vi.

Missa inga nyheter med TFF-Live

Ladda ner appen TFF Live så missar du ingenting från din favoritklubb. Hantera biljetter, läs nyheter och se höjdpunkter om och om igen.

True Blues

True Blues är den officiella supporterföreningen till Trelleborgs FF och bildades 1999. Det är en ideell och politisk obunden förening som jobbar för att samla alla människor som är intresserade av Trelleborgs FF. De jobbar för att utveckla läktarkulturen i Trelleborg och supporterskapet runt Trelleborgs FF och arrangerar också resor till olika bortamatcher.

Intervjuer och highlights

Ta del av fördjupat material från Trelleborgs FF på Fotboll Play. Du behöver registrera dig på plattformen för att kunna ta del av detta material.

TFF Mattias Kronvall
Mattias Kronvall

Klubbdirektör

mattias.kronvall@tff.m.se


Lotta Fjällström

Marknads- och Kommunikationschef

lotta.fjallstrom@tff.m.se
0707-602862

Magnus Säll

Företagsmarknadsansvarig

magnus.sall@tff.m.se
0735-664471

Trelleborgs FF Emanuel Ragnar

Emanuel Ragnar

Privatmarknadsansvarig

emanuel.ragnar@tff.m.se

TFF Stefan Jönsson

Stefan Jönsson

Hållbarhetsansvarig

stefan.jonsson@tff.m.se


Björn Sandberg

Klubbfotograf

bjorn.sandberg@tff.m.se

Trelleborgs FF Mathias Torstensson

Mathias Torstensson

Säkerhetsansvarig

mathias.torstensson@tff.m.se

Ulf Ekstrand

SLO

ulf.ekstrand@tff.m.se

Salif Camara Jönsson Trelleborgs FF

Salif Camara Jönsson

Sportchef Herr, P19

salif.camarajonsson@tff.m.se

Lars Olsson

Materialansvarig

lars.olsson@tff.m.se

Kristian Haynes

Utvecklingschef

kristian.haynes@tff.m.se

Johan Bauer Trelleborgs FF

Johan Bauer

Sportchef Dam

johan.bauer@tff.m.se

Danny Viladsen

Materialansvarig